اخبار,اخبار سیاسی,اظهارات علم الهدی درباره فسادهای اقتصادی در ایران

 

 

  اخبار  سیاسی - علم الهدی: در دولت دهم فسادهای گسترده انجام دادند اما هیچ‌ برخوردی انجام نشد

امام‌جمعه مشهدمقدس با بیان اینکه یکی از مشکلات کشور عدم بازخواست از مفسدان است، گفت: در دولت دهم براساس اطلاعات رسیده برخی فسادهای گسترده انجام دادند اما هیچ‌گونه برخوردی با آنها انجام نشده است.

به گزارش  تسنیم ، آیت‌الله سیداحمد علم‌الهدی دقایقی پیش در دیدار با اعضای ستاد دهه فجر شهر مشهد که در دفتر امام جمعه برگزار شد، اظهار کرد: فرهنگ‌سرا نباید فقط در دهه فجر فعالیت کند بلکه در تمام طول سال خط انقلاب را دنبال کرده پایگاه فرهنگ سازی بین مردم باشد، مردم این انقلاب را قبول دارند و انقلاب جایگاه خود را بین مردم باز کرده و در جریان زندگی مردم قرار گرفته است.

وی تصریح کرد: نظام و ساختار زندگی مردم باید براساس ارزش‌های انقلاب، یعنی بی‌ارزش بودن جان و مال برای انقلاب باشد، این فرهنگ باید در مردم تثبیت شود، اگر این کار به‌خوبی صورت پذیرد دولت‌ها به‌خاطر مقداری فشار تحریم در برابر استکبار کوتاه نمی‌آیند و مردم مقابل آن می‌ایستند.

انتظار علم‌الهدی از شهرداری مشهد در زمان جمع‌آوری بیلبوردهای صداقت آمریکایی
امام جمعه مشهد مقدس بیان کرد: این فرهنگ سازی باید توسط فرهنگ‌سرای انقلاب صورت بگیرد، آن روزی که بیلبوردهای صداقت آمریکایی در مشهد جمع‌آوری شد از شهرداری و فرهنگ‌سراها انتظار توسعه کار و جلوگیری از جمع‌آوری در برخی از مناطق را داشتم.


وی گفت: ما هیچ‌وقت در کار اجرایی دولت دخالت نمی‌کنیم، دولت هم می‌خواهد مشکلات را از طریق دیپلماسی حل کند، اما در این بین استکبار ستیزی و دشمن ستیزی که در فرهنگ مردم جایگاه دارد، باید در دیپلماسی کشور مدنظر قرار گیرد.

آیت‌الله علم‌الهدی افزود: نهضت امام خمینی(ره) از جریان تبعید به ترکیه بر سر مخالفت با کاپیتولاسیون و آمریکا بود و در سال 56 و 57 اوج مبارزات با آمریکا صورت گرفت، پس این نهضت مبارزه با آمریکا باید در فرهنگ ما تثبیت شود.

عضو مجلس خبرگان رهبری با اشاره به اقدامات دولت اظهار کرد: امیدواریم دولت تمامی مشکلات را با فرهنگ استکبار ستیزی حل کند اما 200 سال تجربه این کشور نشان داده هر زمان غرب به ما نزدیک‌تر شد، دین بیشتر در خطر افتاد.

آیت‌الله علم‌الهدی بیان کرد: ما اکنون از زمان جنگ 8ساله بیشتر می‌ترسیم، زیرا غرب به‌دلیل موقعیت‌های زیادی که در این 35 سال از دست داده با هدف ایجاد مشکل و نقشه‌های شوم به ما نزدیک می‌شود پس تنها مصالحه در پیش نیست، مردم و مسئولان نباید در غفلت باشند و اینکه مردم احساس کنند می‌توان با غرب مصالحه کرد، خطرناک است.

وی تصریح کرد: ارزیابی از اقدامات فرهنگی به‌خوبی صورت نمی‌گیرد و باید ببینیم کارهای فرهنگی چه‌مقدار در فرهنگ مردم اثر داشته است.

امام جمعه مشهد مقدس گفت: یکی از مشکلات کشور عدم بازخواست از مفسدان است، کسی که در ادارات و یا وزارتخانه‌ها فساد کرده، نهایتاً برکنار می‌شود، در دولت دهم براساس اطلاعات رسیده برخی فسادهای گسترده انجام دادند اما هیچ‌گونه برخوردی با آنها انجام نشده است.
وی تصریح کرد: اگر ما ایستگاه‌های فرهنگی در سطح شهر داشته باشیم و اتاق‌های فکر قوی تشکیل دهیم بسیاری از معضلات فرهنگی و فکری حل می‌شود.
  اخبار سیاسی - تسنیمرپورتاژ
رفع جای جوش صورت با سابسیژن
میز و صندلی تالاری
لیپوماتیک
پذیرش مقاله در مجلات معتبر ISI و اسکوپوس
پاسخ به 7 سوال رایج در مورد عصب کشی دندان
چاپ کتاب در یک ماه با هزینه زیر یک میلیون تومان
چگونه راننده دینگ شویم؟
روغن خراطین اصل
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
تاریخچه تغییر سرمربی در تیم استقلال تهران
اهواز چت
انجام پایان نامه مدیریت
فروشگاه اسباب بازی بازیجو
نمایندگی برندها در ایران
نحوه کاشت ابرو و مزایای آن
سامانه جامع مشاغل شهرری
تومور اربیت ، علائم ، درمان و جراحی آن ها
برگزاری دوره های آموزشی حرفه ای توسط رایتک
باربری و اتوبار تهران برای حمل بار
قیمت لپ تاپ | قیمت تبلت | قیمت قطعات کامپیوتر

لینک های مفید
افزایش فالوور اینستاگرام | آموزش مجازی | جوش فلزات | تجهیزات تالار | کاغذ دیواری | کاغذ دیواری | فلزیاب |

قدرت گرفته از : پانا بلاگ


.: :.