اخبار,اخبار جدید,اخبار جالب

 

آغاز توزیع کارت آزمون ادواری سراسری سنجش مهارت از 29 مرداد

توزیع کارت ورود به جلسه آزمون ادواری سراسری سنجش مهارت از روز یکشنبه 29 مرداد ماه آغاز می شود و تا ساعت 24 روز چهارشنبه 1 شهریور ماه ادامه دارد.

به گزارش خبرگزاری مهر، داوطلبان شرکت در آزمون ادواری سراسری سنجش مهارت مورخ 3 شهریور ماه، برای دریافت کارت ورود به جلسه خود باید به نشانی اینترنتی http://advari.irantvto.ir مراجعه کرده و از طریق وارد کردن مشخصات فردی شامل نام و نام خانوادگی، شماره شناسنامه و کد ملی و یا شماره پرونده و شناسه پرداخت کارت اعتباری که قبلا از طریق آن ثبت نام نموده اند، نسبت به دریافت کارت خود به صورت اینترنتی اقدام کنند.

کورش پرند - رئیس سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور در این خصوص اظهار داشت: در راستای برنامه های عملیاتی اصلاح و بهبود روش ها، آزمونهای ادواری متقاضیان سنجش مهارت به صورت هماهنگ و سراسری در کشور برگزار می شود که مرحله کتبی آزمون روز جمعه مورخ 3 شهریور ماه در37حرفه همسان و282 حرفه غیر همسان در 31 استان کشور و در350حوزه امتحانی به صورت 4 گزینه ای برگزار می شود.

 وی افزود: بیش از 43 هزار نفر در آزمون ادواری سنجش مهارت مورخ 3 شهریور ماه ثبت نام کرده اند که از این تعداد 31هزارو 948 نفر مرد و 11 هزار و 184 نفر زن هستند و تمهیدات لازم برای شرکت این متقاضیان در آزمون فراهم شده است. 

رئیس سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور با اشاره به شرایط حضور داوطلبان در محل آزمون گفت: به همراه داشتن اصل شناسنامه یا کارت ملی برای ورود به آزمون الزامی است و استفاده از تلفن همراه و تجهیزات متعلقه و ماشین حساب قابل برنامه ریزی در حین برگزاری آزمون اکیدا ممنوع است.

معاون وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی در خصوص اهداف برگزاری آزمون های سراسری سنجش مهارت تصریح کرد: طرح برگزاری آزمون های سراسری سنجش مهارت با اهداف اطلاع رسانی جامع و ایجاد وحدت رویه، ارتقای کیفیت فرآیند سنجش مهارت، اعتبار بخشی به تجارب فنی و حرفه ای افراد، بسترسازی تحقق دولت الکترونیک و توسعه و بهبود خدمت رسانی به مخاطبان اجرایی می شود. وی ادامه داد: آزمون هر حرفه شامل دو مرحله کتبی و عملی است که متقاضیان پس از آزمون کتبی و کسب نمره قبولی بر اساس برنامه زمانبندی مندرج در جدول شماره یک دفترچه راهنمای ثبت نام آزمون ادواری سنجش مهارت برای شرکت در آزمون عملی به حوزه های تعیین شده مراجعه کنند.

این مقام مسئول همچنین در خصوص شرایط قبولی در آزمون های سنجش مهارت بیان داشت: حدنصاب نمره قبولی در آزمون کتبی 50 از 100 و در آزمون عملی 70 از 100 است که شرط قبولی نهایی برای دریافت گواهینامه مهارت کسب حداقل نمره معدل 70 از 100 از طریق فرمول : 70 ≤ (نمره آزمون کتبی × 25%) + (نمره آزمون عملی × %75 ) است. 

نتایج این آزمونها از طریق پایگاه اطلاع رسانی و سایر سامانه های اطلاع رسانی تا تاریخ 15 خردادماه اعلام می شود که قبول شدگان مرحله کتبی در آزمون عملی شرکت می کنند که در صورت قبولی برای آنان گواهینامه مهارت پس از طی مراحل قانونی صادر و مطابق برنامه اعلامی ادارات کل آموزش فنی و حرفه ای استانها توسط مرکز تشکیل پرونده تحویل متقاضی می شود.

 به همراه داشتن اصل شناسنامه یا کارت ملی برای ورود به آزمون الزامی می باشد و استفاده از تلفن همراه و تجهیزات متعلقه و ماشین حساب قابل برنامه ریزی در حین برگزاری آزمون اکیدا ممنوع است. به گفته رئیس سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور، در صورتی که متقاضیان ثبت نام با مشکلی برای ثبت نام اینترنتی آزمون سنجش مهارت مواجه شوند، می توانند با شماره تلفن 32519616- 026 تماس حاصل کنند./مهر

 رپورتاژ
رفع جای جوش صورت با سابسیژن
میز و صندلی تالاری
لیپوماتیک
پذیرش مقاله در مجلات معتبر ISI و اسکوپوس
پاسخ به 7 سوال رایج در مورد عصب کشی دندان
چاپ کتاب در یک ماه با هزینه زیر یک میلیون تومان
چگونه راننده دینگ شویم؟
روغن خراطین اصل
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
تاریخچه تغییر سرمربی در تیم استقلال تهران
اهواز چت
انجام پایان نامه مدیریت
فروشگاه اسباب بازی بازیجو
نمایندگی برندها در ایران
نحوه کاشت ابرو و مزایای آن
سامانه جامع مشاغل شهرری
تومور اربیت ، علائم ، درمان و جراحی آن ها
برگزاری دوره های آموزشی حرفه ای توسط رایتک
باربری و اتوبار تهران برای حمل بار
قیمت لپ تاپ | قیمت تبلت | قیمت قطعات کامپیوتر

لینک های مفید
افزایش فالوور اینستاگرام | آموزش مجازی | جوش فلزات | تجهیزات تالار | کاغذ دیواری | کاغذ دیواری | فلزیاب |

قدرت گرفته از : پانا بلاگ


.: :.