تاريخ : | | نویسنده : watchcasiomen

 

در پی حركت موج گسترده سیل به سمت مناطق جنوبی پاكستان، مقامات این كشور از افزایش شمار سیل زدگان به ۱۲ میلیوننفر خبر دادند.

 

در پی حركت موج گسترده سیل به سمت مناطق جنوبی پاكستان، مقامات این كشور از افزایش شمار سیل زدگان به ۱۲ میلیون نفر خبر دادند.

"ندیم احمد " رئیس ستاد ملی مدیریت بحران پاكستان اعلام كرد كه با حركت موج گسترده سیل به سمت مناطق جنوبی این كشور شمار سیل زدگان پاكستانی به ۱۲ میلیون نفر رسیده است.

وی افزود: این رقم تنها شامل شمار سیل زدگان در "ایالت خیبر- پختونخوا " در شمال غرب و ایالت "پنجاب " در مركز پاكستان می شود و هنوز آمار سیل زدگان در ایالت "سند " محاسبه نشده است.

جریان سیل كه از هفته گذشته در ایالات شمال غربی پاكستان آغاز شد، به سمت مناطق جنوبی در حركت است.

مقامات ایالت سند پاكستان اعلام كردند كه با نزدیك شدن موج گسترده سیل به مناطق زراعی و حاصل خیز این ایالت، بیش از ۵۰۰ هزار شهروند پاكستانی را از این مناطق تخلیه كردند.

"قمرالزمان چویدری " مدیركل سازمان هواشناسی پاكستان با اشاره به تداوم بارندگی های موسمی در پاكستان اعلام كرد كه پیش بینی می شود بارندگی ها طی چند روز آینده در سراسر این كشور به ویژه در نواحی سیل زده افزایش یابد.

این گزارش افزود: آخرین آمارها از شمار سیل زدگان در پاكستان ۴ میلیون نفر بوده است كه افزایش ۳ برابری آن نشان از رشد و گسترش سریع این فاجعه انسانی دارد.

بر اساس آخرین گزارش ها تعداد كشته های ناشی از سیل شمال پاكستان و اقلیم كشمیر و شمال شرق افغانستان به بیش از ۲هزار و ۶۰۰ نفر رسیده است كه یك هزار و ۶۰۰ نفر آن متعلق به مناطق شمال غربی پاكستان است.

جاری شدن سیل كه موجب طغیان رودخانه ها، آبگرفتگی و رانش زمین در روستا های شمال غربی و مركزی و جنوبی شده، بسیاری از محصولات و زمین های زراعی را تخریب كرده است. این سیل در ایالت سرحد پاكستان شدیدترین سیلاب از سال ۱۹۲۹ بوده است.... / خبرگزارى فارس 

 
رپورتاژ
شناخت کلی از محصولات فلزی و انواع آن
همه چیز درباره جراحی زیبایی بینی
جراحی زیبایی سینه و پروتز
جشن عروسی
دوربین مداربسته دیجی همکار
آیا گنج یاب ها شبیه فلزیاب و طلایاب هستند؟ - شرکت فلزیاب تیوا
خدمات برش لیز
رفع جای جوش صورت با سابسیژن
میز و صندلی تالاری
لیپوماتیک
پذیرش مقاله در مجلات معتبر ISI و اسکوپوس
پاسخ به 7 سوال رایج در مورد عصب کشی دندان
چاپ کتاب در یک ماه با هزینه زیر یک میلیون تومان
چگونه راننده دینگ شویم؟
روغن خراطین اصل
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
تاریخچه تغییر سرمربی در تیم استقلال تهران
اهواز چت
انجام پایان نامه مدیریت
فروشگاه اسباب بازی بازیجو

لینک های مفید
آموزش مجازی | تور مسافرتی | خودرو | تور استانبول |

قدرت گرفته از : پانا بلاگ


.: :.