تاريخ : | | نویسنده : watchcasiomen

مسعود ده نمکي در نشست پرسش و پاسخ اخراجي هاي (2) در واکنش به حذف اين فيلم از بخش مسابقه گفت: کسي از حضور اخراجي ها در بخش مسابقات حمايت نکرد و مرا در ميدان مين تنها گذاشتند.
    
به گزارش روز دوشنبه ايرنا، مسعود ده نمکي اظهار داشت: من يادگرفتم طبق قواعد بازي رفتار کنم و حرفي نزنم تا مردم درباره اين فيلم قضاوت کنند. دوست ندارم مصداقي برخورد کنم اما اين فيلم در مقايسه با بسياري از فيلم ها که شاهد آن بوديم بهتر بود.

وي افزود : کساني که فيلم را از بخش مسابقات کنار مي گذارند بايد پاسخگوي زحمات عوامل و بازيگران اين فيلم باشند. من از اينکه برخي از دوستان گفته اند اگر از روي جنازه من رد شويد مي توانيد اين فيلم را براي بخش مسابقه اکران کنيد! متأسفم.

حبيب الله کاسه ساز تهيه کننده اخراجي ها نيز در اين باره گفت: در اين 3 سال از چنين برخوردهايي با اخراجي ها خيلي تعجب نمي کنم. جوي که در شورا بر عليه اخراجي ها شکل گرفته بود سبب اين موضوع شد. براي پيگيري صحبت يکي از دوستان در شورا تماس گرفتم و بعد شنيدم که گفتند کاسه ساز ما را تهديد کرده است.ديد در شورا بايد بدون قبح و بخل باشد و من از اين بابت متاسفم.

مسعود ده نمکي عنوان کرد: اين فيلم با بودجه بخش خصوصي ساخته شده است و براي ساخت آن از هيچ نهادي کمک يا وام بلاعوض نگرفته ايم.

وي افزود: اخراجي ها هم تجارت وهم مخاطب عام را زنده نگه داشته است. همه جاي دنيا براي فيلم هايي که در جهت هويت آن کشور ساخته مي شود خرج مي کنند ما براي ساخت اين فيلم که هجو دشمن را به تصوير مي کشد زحمات فراواني کشيديم ولي مي بينيم کسي به آن توجه نمي کند. کسي از حضور اخراجي ها در بخش مسابقات مرا حمايت نکرد و مرا در ميدان مين تنها گذاشتند بچه هاي ما با کمترين دستمزد بازي کردند و من شرمنده عوامل اين فيلم هستم که به پاي من سوختند.


رپورتاژ
شناخت کلی از محصولات فلزی و انواع آن
همه چیز درباره جراحی زیبایی بینی
جراحی زیبایی سینه و پروتز
جشن عروسی
دوربین مداربسته دیجی همکار
آیا گنج یاب ها شبیه فلزیاب و طلایاب هستند؟ - شرکت فلزیاب تیوا
خدمات برش لیز
رفع جای جوش صورت با سابسیژن
میز و صندلی تالاری
لیپوماتیک
پذیرش مقاله در مجلات معتبر ISI و اسکوپوس
پاسخ به 7 سوال رایج در مورد عصب کشی دندان
چاپ کتاب در یک ماه با هزینه زیر یک میلیون تومان
چگونه راننده دینگ شویم؟
روغن خراطین اصل
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
تاریخچه تغییر سرمربی در تیم استقلال تهران
اهواز چت
انجام پایان نامه مدیریت
فروشگاه اسباب بازی بازیجو

لینک های مفید
آموزش مجازی | تور مسافرتی | خودرو | تور استانبول |

قدرت گرفته از : پانا بلاگ


.: :.