تاريخ : | | نویسنده : watchcasiomen

 فروش فيلم سينمايي «اخراجي‌ها2» دومين قسمت از تريلوژي «اخراجي‌ها» به كارگرداني «مسعود ده‌نمكي» در پايان سيزدهمين روز نمايش از مرز سه ميليارد تومان گذشت تا اولين فيلم سه ميلياردي تاريخ سينماي ايران شود.

به گزارش فارس، فيلم سينمايي «اخراجي‌ها2» كه در اكران نوروزي و از تاريخ اول فروردين به روي پرده سينماها رفت، توانست طي 13 روز در تهران و شهرستا‌ن‌ها به فروشي معادل سه ميليارد تومان دست يابد تا ركوردي بي‌سابقه را در سينماي ايران به جاي بگذارد.
براساس اين گزارش، «اخراجي‌ها2» تاكنون توانسته در اين مدت 1ميليارد و ششصد ميليون تومان در تهران و 1ميلياردو چهارصد ميليون تومان در شهرستان ها فروش داشته باشد تا به عنوان پرفروش‌ترين فيلم تاريخ سينماي ايران شناخته شود.
اين در حالي است كه در برخي از شهرستان‌ها نظير مشهد مقدس نيز استقبال مردم به حدي بوده است كه براي نظم‌دهي به جمعيت نيروي انتظامي مجبور به دخالت شده است به‌طوري كه فروش روز گذشته اين فيلم در مشهد بيش از 17 ميليون تومان بوده است.
به گزارش خبرنگار سينمايي فارس، «اخراجي‌ها2» در حالي توانسته است به فروشي معادل سه ميليارد تومان دست يابد كه فروش روزانه اين فيلم به طور متوسط در تهران و شهرستا‌ن‌ها، 250 ميليون تومان است تا از اين نظر نيز ركوردي جديد برجاي گذاشته باشد.
اكبر عبدي، امين حيايي، حسام نواب‌صفوي، محمدرضا شريفي‌نيا، ارژنگ اميرفضلي، عبدالرضا اكبري، بيوك ميرزايي، محمود مقامي، سيدجواد هاشمي، قاسم زارع، جواد رضويان، شيلا خداداد، نگار فروزنده، نيوشا ضيغمي، منوچهر آذر، ميناجعفرزاده، ابوالفضل همراه، شاهرخ نورمحمدي، ليلا بلوكات از جمله بازيگران شناخته شده‌اي هستند كه در «اخراجي‌ها2» بازي كرده‌اند.
«اخراجي‌ها2» دومين قسمت از تريلوژي «اخراجي‌ها» خواهد بود و به روايت حال و هواي دوستان مجيد سوزوكي در اسارت مي‌پردازد و ادامه سرنوشت دوستان مجيد و خانواده‌هاي آنان پس از شهادت وي را به تصوير مي‌كشد.


رپورتاژ
شناخت کلی از محصولات فلزی و انواع آن
همه چیز درباره جراحی زیبایی بینی
جراحی زیبایی سینه و پروتز
جشن عروسی
دوربین مداربسته دیجی همکار
آیا گنج یاب ها شبیه فلزیاب و طلایاب هستند؟ - شرکت فلزیاب تیوا
خدمات برش لیز
رفع جای جوش صورت با سابسیژن
میز و صندلی تالاری
لیپوماتیک
پذیرش مقاله در مجلات معتبر ISI و اسکوپوس
پاسخ به 7 سوال رایج در مورد عصب کشی دندان
چاپ کتاب در یک ماه با هزینه زیر یک میلیون تومان
چگونه راننده دینگ شویم؟
روغن خراطین اصل
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
تاریخچه تغییر سرمربی در تیم استقلال تهران
اهواز چت
انجام پایان نامه مدیریت
فروشگاه اسباب بازی بازیجو

لینک های مفید
آموزش مجازی | تور مسافرتی | خودرو | تور استانبول |

قدرت گرفته از : پانا بلاگ


.: :.