تاريخ : | | نویسنده : watchcasiomen

جام جم آنلاين: مرد جوان وقتي پس از مصرف قرص اكس به فرودگاه مهرآباد تهران رفته بود، با تصور اين كه دختر مسافر، همسر اوست، جنجال به پا كرد.

به گزارش جام‌جم، ماموران اداره آگاهي فرودگاه مهرآباد تهران، عصر روز 19 فروردين امسال هنگام گشتزني در محوطه فرودگاه، متوجه زن و مرد جواني شدند كه در حال مشاجره با هم بودند. با مشكوك شدن به موضوع، آنها را براي ادامه تحقيقات به اداره آگاهي فرودگاه مهرآباد انتقال دادند.

زن جوان در اظهاراتش به پليس گفت: در يكي از شهرستان‌ها مشغول تحصيل هستم و قرار بود با پرواز هوايي به محل تحصيلم بروم كه هنگام عبور از محوطه فرودگاه، مرد جواني راهم را سد كرد و با ادعاي اين كه همسرش هستم، از من خواست همراه وي به منزل برگردم و او را تنها نگذارم. با شنيدن حرف‌هاي مرد مزاحم، از او خواستم مرا رها كند، اما او همچنان حرف‌هاي خودش را تكرار مي‌كرد.
 
در حال مشاجره با وي بودم كه چاقويي را به سمتم گرفت و با زور و تهديد گفت، حالا كه به حرف‌هاي من گوش نمي‌دهي، با زور تو را به خانه بازخواهم گرداند.

وي افزود: بشدت وحشت كرده بودم و به دنبال راه گريزي بودم كه ماموران گشت فرودگاه مهرآباد سر رسيدند و نجات پيدا كردم.

ماموران با شنيدن حرف‌هاي دختر جوان و بررسي مدارك شناسايي او، پي بردند كه گفته‌هاي او صحت دارد و او دانشجوست. با مشخص شدن اين موضوع، ماموران به بازرسي بدني از بهرام  مرد مزاحم  پرداختند و موفق به كشف يك قبضه كارد آشپزخانه از وي شدند.

به اين ترتيب، بهرام  متهم مورد بازجويي قرار گرفت و ادعا كرد، زن جوان دروغ مي‌گويد و همسر اوست.

به دنبال اظهارات متناقض متهم ، روز 20 فروردين امسال وي براي تحقيقات قضايي به شعبه يكم بازپرسي دادسراي عمومي و انقلاب فرودگاه مهرآباد تهران انتقال يافت.

بهرام متهم در اظهاراتش به بازپرس بهروز مهاجري گفت: 6 ماه پيش مصرف قرص‌هاي روانگردان را شروع كردم و پس از مصرف اين قرص‌ها، دچار توهم شده و زنم را بشدت كتك مي‌زدم؛ به طوري كه او خانه را ترك كرده و نزد خانواده‌اش در شهرستان مي‌رفت و پس از چند هفته با وساطت خانواده و اقوام به منزل بازمي‌گشت.

مصرف اين قرص‌ها به حدي شده بود كه كارفرمايم هم در محل كارم متوجه اعتيادم شد و مرا اخراج كرد.

متهم ادامه داد: هفته گذشته پس از استفاده دوباره قرص‌هاي روانگردان، همسر و فرزندم خانه را ترك كردند و از آنها بي‌اطلاع بودم. 2 روز قبل با مصرف چند قرص روانگردان، دچار توهم شدم؛ طوري كه صداي فردي را مي‌شنيدم كه به من گفت: هر چه زودتر به فرودگاه مهرآباد تهران بروم و مانع خروج همسرم از كشور شوم.

عصر روز حادثه به فرودگاه مهرآباد تهران رفتم، در حال پرسه زدن در محوطه فرودگاه، زن جواني را ديدم كه چمداني در دست دارد و به سمت گيت ورودي فرودگاه مي‌رود.

با مشاهده وي، گمان بردم همسرم است و بايد مانع سفر وي شوم. با نزديك شدن به او، داد و فرياد راه انداختم و از او خواستم همراه من به منزل بازگردد، كه زن جوان شروع به مشاجره با من كرد.

وقتي با مقاومت وي مبني بر بازگشت به منزلمان روبه‌رو شدم، با چاقويي كه همراهم بود، او را تهديد كردم كه پليس مرا دستگير كرد. شب وقتي اثر قرص‌هاي روانگردان از بين رفت، متوجه شدم زن مسافر همسرم نبوده و من او را اشتباه گرفته‌ام.

بنا بر اين گزارش، متهم با دستور قضايي از سوي بازپرس بهروز مهاجري رئيس شعبه يكم دادسراي عمومي و انقلاب فرودگاه مهرآباد تهران، به پزشكي قانوني انتقال يافت.  

رپورتاژ
شناخت کلی از محصولات فلزی و انواع آن
همه چیز درباره جراحی زیبایی بینی
جراحی زیبایی سینه و پروتز
جشن عروسی
دوربین مداربسته دیجی همکار
آیا گنج یاب ها شبیه فلزیاب و طلایاب هستند؟ - شرکت فلزیاب تیوا
خدمات برش لیز
رفع جای جوش صورت با سابسیژن
میز و صندلی تالاری
لیپوماتیک
پذیرش مقاله در مجلات معتبر ISI و اسکوپوس
پاسخ به 7 سوال رایج در مورد عصب کشی دندان
چاپ کتاب در یک ماه با هزینه زیر یک میلیون تومان
چگونه راننده دینگ شویم؟
روغن خراطین اصل
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
تاریخچه تغییر سرمربی در تیم استقلال تهران
اهواز چت
انجام پایان نامه مدیریت
فروشگاه اسباب بازی بازیجو

لینک های مفید
آموزش مجازی | تور مسافرتی | خودرو | تور استانبول |

قدرت گرفته از : پانا بلاگ


.: :.