تاريخ : | | نویسنده : watchcasiomen


فيلم 10 دقيقه اي درباره رحيم مشائي، بيان دلايل حضور محسن رضايي در انتخابات در يک نشست دانشجويي، توصيه هاي وزير علوم به خبرنگاران و ... از حاشيه اخبار دانشگاهها در هفته گذشته است.

خبرگزاري مهر بنا دارد در رويکرد تازه اي و در آغاز هر هفته 7 حاشيه مطرح در فضاي دانشگاهي کشور را مرور کند. آنچه در پي مي آيد هفت حاشيه مهم هفته گذشته است.
 
1- عليرضا زاکاني نماينده مردم تهران در مجلس در جمع دانشجويان بسيجي که به حضور مشايي در دولت معترض بودند گفت: مشايي معاون رئيس جمهور است و نمي توان او را استيضاح کرد اما من فيلم 10 دقيقه اي از سخنراني آقاي مشايي دارم که وي در لباس اصولگرايي سخنان سروش گونه اي درباره انقلاب و اسلام بيان مي کند. زاکاني اخيرا ابراز اميدواري کرده که احمدي نژاد مشايي را برکنار کند.

2- درحاليکه دبير کل حزب اعتماد ملي بارها گفته است تا روز آخر در صحنه انتخابات حاضر خواهد بود ، يکي از اعضاي کميسيون آموزش مجلس در جمعي دانشجويي گفته است : يقين دارم حجت الاسلام کروبي به احتمال زياد 10 روز قبل از انتخابات به نفع ميرحسين موسوي کنار مي کشد.

3- در حالي که نتايج چندين انتخابات نمادين دانشگاهها حاکي از پيروزي ميرحسين موسوي در اين انتخابات نمادين است برخي رسانه هاي حامي دولت نيز از نظرسنجي اي خبر داده اند که در ميان دانشگاههاي مستقر در تهران تهيه شده و نتيجه آن چيزي جز پيروزي مطلق احمدي نژاد نيست.

4- موضوع دانشجويان ستاره دار و عدم پذيرش آنها در کنکورهاي سراسري تحصيلات تکميلي که در چند سال اخير سر و صداي زيادي به پا کرده است، اين روزها به يکي از شعارهاي کانديداهاي رياست جمهوري تبديل شده است.

5- در نشستي که اخيرا با حضور دانشجويان و يک نماينده مجلس برگزار شده ، نماينده مذکور گفت: در يکي از سفرهاي خارجي وقتي نام رئيس جمهور ايران برده شده است طرف خارجي اعلام کرده است منظورتان همان small small super man (يعني احمدي نژاد) است.

6- يکي از مسئولان دانشگاه آزاد گفته " در مراسم و حاشيه افتتاح واحد پرند دانشگاه آزاد اسلامي آيت الله هاشمي رفسنجاني به طور صريح از عبدالله جاسبي و اقداماتش حمايت کرده و اعلام کرده است که مخالفان جاسبي مزاحماني حسود هستند."

6+1- وزير علوم در جشنواره تقدير از خبرنگاران آموزش عالي با انتقاد از عملکرد برخي رسانه ها به خبرنگاران توصيه کرد: مردم ايران مردمي مهربان و کريم هستند چرا گاهي تيترهايي در رسانه ها مي زنيد که تنها نشان دهنده غوغاسالاري است. در خبر دخل و تصرف نکنيد که معني يک پيام 180 درجه تغيير کند.

7- حضور بسياري از اهالي آموزش عالي دولت هشتم در آخرين نشست ميرحسين موسوي در دانشگاه تهران جالب توجه بود. معين وزير علوم دولت هشتم، توفيقي وزير علوم دولت هشتم، ظريفيان معاون وزير علوم دولت هشتم، حبيبي رئيس دانشگاه علامه طباطبايي در دولت هشتم، سمنانيان رئيس دانشگاه تربيت مدرس در دولت هشتم، الهه کولايي معاون دانشگاه تهران در دولت هشتم و قره ياضي رئيس موسسه بيوتکنولوژي کشاورزي از دانشگاهيان فعال دولت هشتم بودند که در اين نشست حضور داشتند.  

رپورتاژ
شناخت کلی از محصولات فلزی و انواع آن
همه چیز درباره جراحی زیبایی بینی
جراحی زیبایی سینه و پروتز
جشن عروسی
دوربین مداربسته دیجی همکار
آیا گنج یاب ها شبیه فلزیاب و طلایاب هستند؟ - شرکت فلزیاب تیوا
خدمات برش لیز
رفع جای جوش صورت با سابسیژن
میز و صندلی تالاری
لیپوماتیک
پذیرش مقاله در مجلات معتبر ISI و اسکوپوس
پاسخ به 7 سوال رایج در مورد عصب کشی دندان
چاپ کتاب در یک ماه با هزینه زیر یک میلیون تومان
چگونه راننده دینگ شویم؟
روغن خراطین اصل
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
تاریخچه تغییر سرمربی در تیم استقلال تهران
اهواز چت
انجام پایان نامه مدیریت
فروشگاه اسباب بازی بازیجو

لینک های مفید
آموزش مجازی | تور مسافرتی | خودرو | تور استانبول |

قدرت گرفته از : پانا بلاگ


.: :.