عصر ایران- «شیوا رز مک درموت» (Shiva Rose McDermott)، هنرپیشه دوملیتی سینمای آمریکا، در گفت و گو با بخش هنری شبکه فاکس نیوز به «ایرانی بودن» خود افتخار کرد و در عین حال «تروریست نامیدن» ایرانی ها از سوی غرب را بزرگترین سوء برداشت نسبت به آنها دانست.

به گزارش عصر ایران (asriran.com) شیوا که تاکنون در چندین فیلم آمریکایی ایفای نقش کرده است در حاشیه یک نمایشگاه سالانه در لس آنجلس به خبرنگار هنری فاکس نیوز گفت: "بهترین خصیصه ایرانی بودن، فرهنگ غنی و مردم مهربان آن است."

همسر «دیلان مک درموت» هنرپیشه مرد آمریکایی با انتقاد از نگاه غرض ورزانه غربی ها به مردم ایران گفت: "بزرگترین سوءبرداشت نسبت به مردم ایران در حال حاضر این است که همه فکر می کنند آنها تروریست هستند در حالی که اینگونه نیست."

شیوا که دختر یکی از شخصیت ها و مجریان تلویزیونی ایرانی در آمریکاست ، اعتقاد دارد که حداقل از یک منظر ایران ، بسیار جلوتر از آمریکاست و آن درصد مشارکت زنان در امور سیاسی است.

این هنرپیشه ایرانی – آمریکایی با مقایسه دو کشور در این زمینه می گوید: "نکته شگفت آور این است که اغلب مردم نمی دانند شمار زنان در مجلس ایران از تعداد مشابه در آمریکا بیشتر است."

درباره شیوا رز
«شیوا رز مک درموت»، متولد سال 1969 در سانتامونیکا کالیفرنیا و هنرپیشه فیلم های آمریکایی است. وی دارای پدر ایرانی و مادر ایرلندی است. پدر او، قریب افشار، در حال حاضر یکی از مجریان و تهیه کنندگان تلویزیونی در آمریکاست.

شیوا که قبلاً با دیلان مک درموت هنرپیشه آمریکایی ازدواج کرده بود اوایل 2009 به طور رسمی از او جدا شد. ماحصل این ازدواج دو فرزند دختر است.
وی تاکنون در چندین فیلم و سریال آمریکایی ایفای نقش کرده است.


 رپورتاژ
شناخت کلی از محصولات فلزی و انواع آن
همه چیز درباره جراحی زیبایی بینی
جراحی زیبایی سینه و پروتز
جشن عروسی
دوربین مداربسته دیجی همکار
آیا گنج یاب ها شبیه فلزیاب و طلایاب هستند؟ - شرکت فلزیاب تیوا
خدمات برش لیز
رفع جای جوش صورت با سابسیژن
میز و صندلی تالاری
لیپوماتیک
پذیرش مقاله در مجلات معتبر ISI و اسکوپوس
پاسخ به 7 سوال رایج در مورد عصب کشی دندان
چاپ کتاب در یک ماه با هزینه زیر یک میلیون تومان
چگونه راننده دینگ شویم؟
روغن خراطین اصل
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
تاریخچه تغییر سرمربی در تیم استقلال تهران
اهواز چت
انجام پایان نامه مدیریت
فروشگاه اسباب بازی بازیجو

لینک های مفید
آموزش مجازی | تور مسافرتی | خودرو | تور استانبول |

قدرت گرفته از : پانا بلاگ


.: :.