تاريخ : | | نویسنده : watchcasiomen
فارس: معاون آماد و پشتيباني و تحقيقات صنعتي ستاد كل نيروي مسلح گفت: دانش ساخت موتور هواپيما بسيار پيچيده است و ما كار طراحي و ساخت آن را در داخل آغاز كرده ايم.   محمد‌رضا نقدي صبح امروز در همايش ملي توانمندي‌هاي صنايع هوايي و فضايي ايران گفت: اتحاديه صنايع هوايي و فضايي ايران بايد راهبرد و سياست‌هاي دقيق و متناسب با فرصت‌ها و چالش‌ها داشته باشد.
وي تأكيد كرد: بايد براي تنظيم اين راهبرها مطالعات اوليه در زمينه شناخت مزيت‌هاي كشور انجام شود و بايد مزيت‌هاي كشور را در بخش هوايي و فضايي بشناسيم.
معاون آماد و پشتيباني و تحقيقات صنعتي ستاد كل نيروي مسلح با اشاره به تحريم‌هاي موجود در بخش صنايع فضايي‌ عليه كشور ما گفت: اين تحريم‌ها كه هم در زمينه فروش و هم خريد هستند سبب شده تا فعالان بخش صنايع فضايط داراي بازار انحصاري شوند و اگر چه خريد قطعات سخت در اين شرايط سخت ‌اما بازار مناسب است و بايد ما خود را آماده كنيم تا اگر تحريم‌ها برداشته شد بتوانيم در بازارهاي جهاني رقابت كنيم.
وي با اشاه به اين كه تكنولوژي ساخت موتور هواپيما بسيار پيچيده است، افزود: هم اكنون ما كار ساخت موتور هواپيما را در كشور آغاز كرده‌ايم و در اين زمينه بايد از دانشگاه‌ها نيز كمك بگيريم.
نقدي ادامه داد: يكي ديگر از برنامه‌هايي كه هم اكنون دنبال مي‌شود در زمينه عمرد‌دهي به هواپيماهايي است كه عمر آن‌ها تمام شده است.

رپورتاژ
شناخت کلی از محصولات فلزی و انواع آن
همه چیز درباره جراحی زیبایی بینی
جراحی زیبایی سینه و پروتز
جشن عروسی
دوربین مداربسته دیجی همکار
آیا گنج یاب ها شبیه فلزیاب و طلایاب هستند؟ - شرکت فلزیاب تیوا
خدمات برش لیز
رفع جای جوش صورت با سابسیژن
میز و صندلی تالاری
لیپوماتیک
پذیرش مقاله در مجلات معتبر ISI و اسکوپوس
پاسخ به 7 سوال رایج در مورد عصب کشی دندان
چاپ کتاب در یک ماه با هزینه زیر یک میلیون تومان
چگونه راننده دینگ شویم؟
روغن خراطین اصل
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
تاریخچه تغییر سرمربی در تیم استقلال تهران
اهواز چت
انجام پایان نامه مدیریت
فروشگاه اسباب بازی بازیجو

لینک های مفید
آموزش مجازی | تور مسافرتی | خودرو | تور استانبول |

قدرت گرفته از : پانا بلاگ


.: :.